خرید از Envato Elements

خرید از سایت Envato و ThemeForest

پرداخت در سایت Envato با پی پال به منظور خرید فایل ها و محتواهای موجود در این سایت انجام می گیرد. این سایت در سطح جهانی برای خرید و فروش محتوا استفاده می شود. علاوه بر امکان ارائه مقاله بازی، تم، عکس، فیلم و … برای فروش در انواتو همچنین می توانید از طریق این سایت پروژه نیز بگیرید و بصورت دورکاری انجام دهد. پرداخت هزینه فایل ها در این سایت از طریق حساب پی پال امکان پذیر است و بدین منظور شما باید اقدام به افتتاح حساب پی پال نمایید .

خرید از سایت انواتو envato با پی پال

در صورتی که تصمیم دارید از محصولات ارائه شده در سایت انواتو خرید نمایید قبل از هر چیزی باید در این سایت ثبت نام کنید. امکان خرید از این سایت برای افرادی که با آی پی ایران وارد می شوند وجود ندارد و قبل از وارد شدن به سایت باید آی پی خود را عوض کنید. برای خرید از این فروشگاه محتوا دو راه در برابر شما وجود دارد، یا اینکه با استفاده از حساب پی پال که قبلا در سایت پی پال باز کرده اید حساب کاربری خود را شارژ کنید.

در روش دوم که با عنوان خرید آنی نیز شناخته می شود شما در زمان خرید محصول آن را انتخاب کرده و از طریق حساب پی پال خود پول آن را پرداخت می کنید. در این روش مبلغ 2 دلار نیز بیشتر از مقدار سفارشتان سایت از حسابتان کم می کند که آن را به عنوان کارمزد درگاه پی‌پال کسر می گردد. در روش خرید با پی‌ پال شما می توانید چندین فایل را با هم خریداری کنید که دو دلار اضافه شده فقط یک بار برای همه خریدهای شما اعمال شود .

محبوب ترین سایت های این مجموعه عبارتند از :

  • envato.com
  • elements.envato.com
  • themeforest.net
  • placeit.net
  • mixkit.co

در صورتی که حساب پی پال ندارید می توانید اطلاعات مربوط به فایل را در اختیار سایت ما قرار بدهید تا ما خرید فایل را برای شما انجام دهیم و فایل را برای شما بفرستیم. این کار گرچه ممکن است مقداری برای شما هزینه بر باشد ولی دردسر افتتاح حساب پی پال را برای شما ندارد. در ضمن برای باز کردن حساب پی پال نیز سایت ایزی پیمنت می تواند تمامی مراحل آن را برای شما انجام دهد.

افزایش اعتبار یا شارژ سایت envato

سایت انواتو این امکان را فراهم کرده است که افراد مقداری پول از طریق پی پال به حساب خود در سایت اضافه کنند و از این طریق هر موقع خواستند فایلی را خریداری کنند هزینه فایل از حسابشان کم شود.

در این روش شما بعد از ثبت نام در سایت در قسمت افزایش اعتبار سایت envato یکی از گزینه های پیشنهادی سایت بین 20 تا 100 دلار را انتخاب می کنید و با وارد کردن اطلاعات حساب پی پال مقدار پول مورد نظر را به اعتبار خود اضافه می کنید. با توجه به اینکه پول شما در اختیار سایت انواتو قرار می گیرد این سایت برای افرادی که از طریق افزایش اعتبار اقدام به خرید می کنند پور سانت 2 دلار را به هزینه خریدشان اضافه نمی کند. در صورتی که برای افزایش اعتبار انواتو خود به مشکل برخورده اید سایت ezipayment.ir این آمادگی را دارد تا تمام مراحل پرداخت را برای شما انجام دهد .

عضویت در خبرنامه ایزی پیمنت

اطلاع از جدیدترین اخبار و جشنواره های فروش با عضویت در خبرنامه ایزی پیمنت

مطالب مرتبط