نقد درآمد پی پال paypal بدون کارمزد و چک سفته

بسیاری از افراد در ایران هستند که از مهارتی که دارند برای اشخاص ، سایت ها و یا شرکت های خارجی خدماتی را انجام می دهند و درآمد دلاری کسب می نمایند ، اما برای دریافت این دستمزد و درآمد در ایران با مشکل مواجه هستند ، یعنی کارفرما می خواهد دستمزد را پرداخت نماید اما با توجه به شرایط موجود، امکان دریافت مبلغ به صورت مستقیم وجود ندارد .

وبمستر ها معمولا چندین روش را برای تبدیل دلار یا یورو پی پال به ریال انتخاب می نمایند که به صورت ذیل می باشد :

1 – تهیه یک حساب پی پال برای دریافت درآمد دلاری

معمول ترین روش برای دریافت پول از سایت های خارجی و یا مشتریانی که در سراسر دنیا قرار دارند و نیاز به خدمات کاربران ایرانی دارند ، داشتن یک حساب پی پل وریفای شده و با کیفیت هست ، تا مبالغی که توسط مشتریان واریز می گردد به صورت کم کم جمع آوری گردد و پس از جمع شده حداقل 150 تا 200 دلار ، می توانید اقدام به فروش دلار پی پال به ما نمایید. به این صورت شما حداقل کارمزد را برای تبدیل دلار به ریال خواهید پرداخت .

2 – همکاری با صرافی ایزی پیمنت برای نقد کردن درآمد دلاری پی پال

روش دیگر استفاده از خدمات صرافی پی پال که خدمات ارزی ارائه می دهند ، ما نیز در ایزی پیمنت نیز با افتخار چنین قابلیتی را داریم ، شما می توانید مبالغ دریافتی خود را مستقیما به اکانت ما واریز بفرمایید و معادل ریالی آنرا دریافت بفرمایید ، البته در این روش بدیهی هست که نرخ نقد پی پال paypal بیشتر از مورد قبلی می باشد .

برای اطلاع از شرایط این طرح با پشتیبانی سایت در تماس باشید ، تا همکاران ما به صورت کامل در این مورد پاسخ گو شما عزیزان باشند .

3 – دریافت درآمد ارزی از طریق ارز دیجیتال یا سایر کیف پول های رایج بین المللی

سایت های معدودی هم هستند که پول دستمزد وبمستران عزیز را علاوه بر کیف پول پی پال ، با سایر روش هایی که کمتر رایج هستند می پردازند ، مانند ارز دیجیتال ، پرفکت مانی ، وب مانی ، پایونیر و … ، البته هیچ کدام از روش های یاد شده دارای امنیت نزدیک به پی پال هم نیست ، برای همین کاربران سایت های خارجی در 90% موارد تمایل به پرداخت با دلار و یورو پی پال را دارند تا سایر روش های در دسترس .

یکی از دلایل تاسیس ایزی پیمنت پاسخ به همین نیاز کاربران و فریلنسر های عزیز یعنی نقد درآمد پی پال (paypal) بود ، به این صورت که تمامی مبالغ دریافتی می تواند به حساب پی پال ما واریز گردد و پس از کسر کارمزد منصفانه ، درآمد کسب شده به صورت ریالی در حساب بانکی کاربران واریز می گردد . و به راحت ترین روش می توانند به ارائه خدمات به مشتریان خارجی ادامه دهند .