رفع لیمیت پی پال

انجام رفع لیمیت پی پال ( اصولی و حرفه ای ) بر اساس تغییرات 2024 Paypal

لیمیت شدن پی پال paypal زمانی رخ می دهد که دیگر قادر نیستید برداشت یا خریدی با پی پال خودتان انجام دهید ، حتی گاهی امکان ریفاند (Refund) یا همان برگشت مبالغ به مشتری هم فراهم نمی باشد . در این زمان احتمالا با تصویری مشابه زیر روبرو می شوید و یک ایمیل مبنی بر لیمیت شدن اکانت هم دریافت خواهید نمود . در نتیجه سایت پی پال به صورت رسمی از شما درخواست ارسال یکسری مدارک (تصویر مدارک) را دارد تا پس از بررسی و تایید یا Verify آنها ، مجددا حساب پی پال شما رفع لیمیت (Restore) گردد تا دوباره از تمامی ظرفیت حساب خود بهره مند شوید . برای آشنایی بیشتر در مورد لیمیت شدن که بخشی از خدمات ارزی با پی پال ایزی پیمنت می باشد و همچنین پروسه رفع آن در ادامه همراه باشید .

 

کیف پول پی پال به چند دلیل لیمیت می شوند که عبارتند از :

 • دریافت مبالغ متعدد ( حدود 100 دلار ) برای حساب پی پال تازه افتتاح شده
 • دریافت پول از اکانت paypal وریفای نشده
 • استفاده بیش از حد از سرویس گیفت یا Friend And Family
 • نگهداری مبلغ از 500 تا 700 دلار یا بیشتر
 • ورود به حساب کاربری با آی پی جدید ( تغییر آی پی )
 • رسیدن تراکنش ها به سقف ماهانه و سالانه ( این مورد کاملا طبیعی هست )
 • عدم ورود و استفاده از حساب کاربری به مدت طولانی
 • پرداخت فاکتور یا Invoice در سایتی که مشخصات ایران و سایر کشور های تحریم شده ایالات متحده آمریکا باشد
 • باز شدن Dispute های متعدد در کوتاه مدت
 • دریافت پول از حساب های پی پال هک شده
 • هرگونه فعالیتی که منجر به مشکوک شدن هوش مصنوعی پی پال خواهد شد
 • استفاده از سرور مجازی با آی پی مشکوک و Black List شده
 • تهیه شماره مجازی بی کیفیت یا چند بار استفاده شده در اکوسیستم این مجموعه

 

نکته ای که اهمیت دارد استفاده از سرور مجازی پی پال با کیفیت می باشد که برخی کاربران آی پی ثابت هم تهیه می نمایند که اصلا پیشنهاد نمی شود چون امکان نشتی آی پی اصلی از طریق Dns و سایر موارد وجود دارد ، همچنین vps paypal می بایست از دیتاسنتر های معتبر با رنج آی پی کاملا متفاوت باشد ، به این صورت که هر سرور آی پی مستقل یا ساب نت 32/ داشته باشد که در اغلب ارائه دهنده های این سرویس به دلیل سود بیشتر این مورد صرفه اقتصادی ندارد و باعث می شود چندین کاربر پی پال بر روی یک ساب نت با آی پی های نزدیک به هم باشند که موجب مسدود شدن دسته جمعی اکانت های کاربران می گردد .

نکته : دیتاسنتری مانند Hetnzer که کاربران ایرانی زیادی اکانت های پی پال شان بر این دیتاسنتر میزبانی می گردد ، گزینه مناسبی برای خرید سرور مجازی نمی باشد .

رفع لیمیت پی پال در واقع یک فرآیند تخصصی زیر مجموعه خدمات پی پال محسوب می شود ، زیرا هوش مصنوعی پی پال و کارمندان این شرکت به صورت جداگانه مدارک را در طول زمان و رندوم مورد بررسی قرار می دهند و اگر ( حتی پس از چند ماه ) مشکوک به چیزی دال بر عدم صحت مدارک شوند ، حساب پی پال شما را به صورت دائمی لیمیت خواهند کرد .

سوالات متداول

1 – آیا پی پالی که لیمیت شده دیگر قابل استفاده نخواهد بود ؟

خیر به هیچ عنوان ، با تهیه و ارسال مدارکی که پی پال درخواست نموده ، قابلیت رفع لیمیت را خواهید داشت و پس از آن حتی اعتبار شما از گذشته بیشتر هم خواهد شد .

2 – پروسه رفع لیمیت پی پال چقدر زمان بر هست ؟

این پروسه بسته به اینکه سایت پی پال درخواست ارسال چه مدارکی از شما نموده است ، متفاوت می باشد ولی معمولا بین 3 تا 5 روز کاری می باشد .

3 – احتمال رفع لیمیت paypal واقعا چه مقدار است ؟

در صورتی که به صورت نرمال از حساب خودتان استفاده نموده باشید ، با احتمال بسیار بالا امکان رفع لیمیت وجود دارد .

4 – آیا احتمال رفع لیمیت حساب پی پال بیزنس وجود دارد ؟

بله ، برای حساب های شرکتی یا بیزنس نیز راه حل های متعددی آماده سازی نموده ایم که برای این مورد با پشتیبانی سایت در تماس باشید .