سوالات متداول

سوالات پی پال وریفای شده :

  1. آیا می شود در ایران حساب پی پال باز کنم و از اون بدون مشکل استفاده کنم ؟ بله قطعا می توانید ، Paypal یک کمپانی آمریکایی هست که در حوزه خدمات مالی فعالیت گسترده ای را در سراسر جهان داراست و برای فعالیت در مارکت خارجی به دلیل امنیت و اعتبار حساب پی پال ، می بایست یک حساب پی پال داشته باشید تا مشتریان خارجی یا سایت هایی که با اونها همکاری دارید به راحتی مبالغ دلاری را به حساب شما واریز نمایند . همچنین برای خرید در سایت های معتبر هم با داشتن یک حساب پی پال خیلی راحت تنها با یک کلیک می توانید مستقیم و بدون واسطه خرید خودتان را انجام دهید .
  2. برای افتتاح حساب پی پال Paypal چه چیز هایی نیاز هست ؟ در صورتی که می خواهید اکانت پی پال به نام خود شما باشد می بایست با پاسپورت خود شما وریفای گردد ولی در صورتی که مشکلی از این بابت نیست ، فرآیند ساخت پی پال با مشخصات شخص ثالث انجام می گیرد .
  3. آیا یک نفر می تواند چندین اکانت پی پال داشته باشد ؟ بله هر فرد می تواند ، با نام خودش یک حساب پی پال پرسونال و بیزنس داشته باشد ، ولی تقریبا به صورت نامحدود می تواند اکانت پی پال با نام سوم شخص نیز برای کسب و کار اینترنتی اش علاوه بر اونها داشته باشد .
  4. وریفای پی پال به چه معنا است ؟ وریفای پی پال فرآیندی هست که طی آن حساب پی پالی که تازه افتتاح شده است تایید هویت می شود ، وریفای ایمیل ، وریفای شماره تلفن ، کردیت کارت یا بانک اکانت و … بخشی از مواردی هستند که این شرکت از ما می خواهد تا به مرور اعتماد سازی به ما صورت گیرد .

 

سوالات پرداخت و خرید با پی پال :

  1. با چه ارزهایی می توانیم در سایت های خارجی خرید نماییم ؟ پی پال از تعداد زیادی از ارزهای رایج دنیا مانند : دلار ، یورو ، پوند ، ین و … پیشتیبانی می نماید .
  2. قیمت دلار و یورو در پرداخت خارجی به چه صورت در نظر گرفته می شود ؟ در بازار ایران نرخ دلار و یورو پی پال مشابه اسکناس می باشد و طبق نرخ روزانه سایت معتبر بن بست در نظر گرفته می شود .
  3. میزان کارمزد پرداخت در سایت ایزی پیمنت چه مقدار است ؟ کارمزد پرداخت با پی پال همیشه در ایزی پیمنت همیشه صفر می باشد .

 

سوالات سرور مجازی :

  1. سرور مجازی چیست ؟ سرور مجازی یا vps در واقع بک بخش کوچک از یک کامپیوتر بزرگ تر به نام سرور اختصاصی هست ، این سرور همیشه روشن و دسترسی کامل به اینترنت پرسرعت جهانی دارد و تنها بخشی از منابع سخت افزاری که به آن نیاز داریم را با قیمت بسیار مناسب در اختیار ما قرار می دهد و دیگر نیازی ندارد با پرداخت هزینه قابل توجه کل یک سرور را خریداری نماییم .
  2. سرور مجازی پی پال چه ویژگی دارد ؟ ما در ایزی پیمنت با توجه به تجربه چندین ساله ای که داریم ، سرور ویندوز با آی پی همیشه ثابت را متناسب با منابع مورد نیازی که هر فرد برای استفاده با سرعت بالا و همچنین کانفیگ های امنیتی در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهیم . گفتنی است که قیمت سرور مجازی پی پال که ما عرضه می نماییم کاملا رقابتی و از دیتاسنتر های حرفه در دنیا تهیه و تقدیم می گردد .

 

سوالات وریفای بایننس و کوکوین :

  1. وریفای صرافی ارز دیجیتال بایننس و کوکوین به چه صورت انجام می گیرد ؟ صرافی های بین المللی ارز دیجیتال طبق قوانین بین المللی ، پس از اینکه هر کاربر مدتی از خدمت آنها استفاده می نماید ، مشتریان خودشان را ملزم به احراز هویت و وریفای حساب کاربری می نماید . و چون صرافی بسیار معتبر بایننس و کوکوین در سراسر جهان شعبه و دفتر دارند می بایست قوانین این کشور ها در حوزه ارز دیجیتال را رعایت نمایند ، از طرفی چون ایران تحریم هست طبق تجربیاتی که در سال های اخیر داشته ایم ، با استفاده از مدارک و پاسپورت ایرانی بسیاری از درخواست های وریفایی که در این مدت ایرانی ها ارسال نموده اند ناموفق یا ریجکت شده است . اما ایزی پیمنت خدماتی را ارائه می دهد که بدون دغدغه و کاملا امن می توانید حساب احراز هویت شده در این صرافی ها داشته باشید .