خرید و پرداخت با پی پال

امروزه با پیشرفت روز افزون علم و کاربردی شدن اینترنت ، استفاده های فراوانی از سیستم های مجازی می شود ، یکی از سرویس های معتبر و به روز این روش ، نقل و انتقال پول به صورت آنلاین از طریق paypal با سرعت بالاست که به آن پرداخت با پی پال نیز می گویند . در حقیقت این شیوه کمک می کند افراد با در اختیار داشتن حساب الکترونیکی پی‌پال و داشتن ایمیل ، پول های خود را به سرعت و با اطمینان خاطر در فضایی ایمن ، به حساب هایی در دورترین نقاط جهان انتقال داده و یا تبدیل به ارز نمایند و حتی خرید و فروش ارز انجام دهند .

پرداخت با پی پال

پرداخت با پی پال و خرید سرویس های اینترنی آن، این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید به راحتی، خرید دلار پی پال، خرید یورو پی پال، پرداخت ارزی با پی پال، پرداخت با یورو پی پال، پرداخت با دلار پی پال، پرداخت حق عضویت در انجمن های خارجی، پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون های بین المللی و … را داشته باشید .

نحوه انجام پرداخت با پی پال

در ابتدا شما فرمی را تکمیل کرده تا بتوانید لیست احتیاجات خود را برای پرداخت با پی پال عنوان نماید. و مطمئن شوید سفارشات شما در خدمات ما وجود دارد. با ثبت سفارشات، اطلاعات شما در اختیار ما قرار می گیرد بدینگونه ما خدمات لازم را در اختیار شما قرار می دهیم .

پرداخت با پی پال برای خرید

هنگامی که شما قصد خرید دلار پی پال و یا حتی خرید یورو پی پال را دارید. روش های پرداختی مختلف برای شما نمایان می شود که شما می توانید صفحه پی پال را انتخاب نمایید .

پرداخت با پی پال از طریق افتتاح حساب

معمولا افرادی که نیاز به خرید دلار پی پال و خرید یورو پی پال را دارند و یا کسانی که بارها در طول یک هفته بسته به شرایط شغلی خود از این سرویس استفاده می کنند، به افتتاح حساب پی پال نیازمند می باشند و لازم است برای انجام آن اقدام نمایند. هستند کسانی که از این طریق درآمد روزانه کسب نموده و مجبور هستند بار ها وارد حساب پی پال خود شوند .

در کل برای انجام کلیه فعالیت های پی پال لازم است یک حساب راه اندازی کرده و آن را به درگاه بانکی کشور های دیگر و یا ویزا کارت متصل نمایید و از صحت وجود آن مطمئن شوید. بعد از افتتاح حساب لازم است به حساب خود رسیدگی نماید در غیر اینصورت فقط می توانید از پی پال خود پول دریافت کنید چرا که کاربرد دیگری برای شما نخواهد داشت. در این میان ما نیز به شما کمک می کنیم شما بتوانید ویزا کارت خود را دریافت نمایید .

بعد از آنکه شما حساب خود را افتتاح نمودید ، لازم است برا انجام کلیه فعالیت های اینترنتی و پرداخت با پی پال، منجمله خرید دلار پی پال، خرید یورو پی پال، پرداخت ارزی با پی پال، پرداخت با یورو پی پال، پرداخت با دلار پی پال و دیگر فعالیت های مد نظر، در حساب خارجی یا پی پال خود و یا در ویزا کارت خود موجودی داشته باشد تا بتوانید نقل و انتقالات خود را انجام دهید. راه دیگر آنست که خود حساب پی پال مستقیما شارژ شود. شما می توانید با کمک گرفتن از سایت ایزی پیمنت و با دریافت فرم، حساب خود را شارژ نمایید .

هنگامی که حساب پرداخت با پی پال شما شارژ باشد دیگر مشکلی وجود نداشته و می توانید به آسانی از کلیه خدمات ارزی پی پال بهره مند شوید .

ارسال نمودن پول به حساب های دیگر پی پال

هموره انتقال پول در کشور خودمان به صورت کارت به کارت، از طریق اپلیکیشن های متفاوت به صورت اینترنی و … انتقال داده می شود. پی پال نیز همین گونه می باشد و با کمک گرفتن از پرداخت با پی پال می توان پول را به دیگر حساب انتقال داد . برای انجام این کار شما به آدرس ایمیل طرف مقابل مثلا مشتری نیاز دارید، با توجه به موارد ذکر شده پول به آسانی و با سرعت بالا فقط با یک کلیک انتقال داده می شود .

 

سامانه پرداخت با پی پال یک راهکار تجارت الکترونیکی است که طی آن می توان پول را در سطح جهانی نقل و انتقال داد. پی پال یک شرکت آمریکایی است که در سال 1998 تاسیس شد و اولین سهام این شرکت در سال 2002 عرضه گردید. این شرکت برای اولین بار به منظور ارسال و یا دریافت پول (ارز) با استفاده از ایمیل ایجاد شد. این شرکت اکنون یکی از بزرگترین شرکت های جهان است که پرداخت و نقل و انتقال وجه را در بستر اینترنت به صورت آنی انجام می دهد .

روش پرداخت

شرکت پی پال نقل و انتقال آنلاین و درگاه پرداخت اینترنتی بسیاری از کشور ها را پوشش می دهد. این روش جایگزینی بسیار مناسب جهت نقل و انتقال پول به شیوه سنتی است؛ و تنها با یک کلیک کردن به راحتی می توان در کمتر از چند ثانیه حجم قابل توجیهی از تراکنش های مالی در اینترنت را انجام داد.

روش این نوع از تراکنش ها بدین صورت است که برای ارسال پول به فردی در آن سوی جهان، کافی است که ایمیل وی را که با استفاده از آن، اکانت پی پال را ایجاد نموده داشته باشید سپس با استفاده از همان ایمیل می توان تراکنش ها را در کسری از ثانیه انجام داد؛ و همین طور در مورد دریافت پول، تنها با داشتن یک حساب کاربری و ایمیل به راحتی می توان پول دریافت نمود. البته قابل ذکر است که ایجاد حساب کاربری در پی پال به صورت رایگان است و نقل و انتقال ارز در آن با کارمزد بسیار مناسبی انجام می پذیرد.

نصب درگاه اینترنتی پی پال

این درگاه اینترنتی قابل استفاده و نصب در بسیاری از فروشگاه های اینترنتی، حراج های اینترنتی مانند eybal، سایت های برگزاری آزمون های خارجی و … می باشد. بدین ترتیب با استفاده از این درگاه به راحتی می توان یک کتاب، مقاله و … را خریداری نمود و یا در آزمون ها و کنفرانس ها ثبت نام کرد.

دریافت حساب کاربری

لازمه پرداخت با پی پال این است که افراد یک حساب کاربری (اکانت) داشته داشته باشند. برای دریافت اکانت، کاربر ابتدا بایستی وارد سایت www.paypal.com شود و نسبت به دریافت آن اقدام نماید؛ و سپس این اکانت را باید به یک حساب بانکی خارجی و یا کارت ویزا verify کند در غیر این صورت (بدون verify) فقط می توان پول دریافت نمود و سایر خدمات پی پال قابل عرضه نخواهند بود. پس از افتتاح حساب، کاربر باید به اندازه کافی در حساب خود برای پرداخت و یا نقل و انتقال موجودی داشته باشد و یا می تواند حساب خود را شارژ نماید. در این حالت کاربر به راحتی می تواند خرید های خود را انجام دهد و یا با استفاده از Send Money برای اکانت دیگران پول ارسال کند.

امنیت

پرداخت در پی پال به دلیل عدم نیاز به وارد کردن اطلاعات مربوط به کردیت کارت های بانکی با امنیت بالایی انجام می گیرد که این امر خوشایند بسیاری از کاربران است و از محبوبیت گسترده ای برخوردار می باشد به گونه ای که امروزه پی پال در بیش از 100 کشور دنیا و با 26 واحد پولی ارائه خدمات نموده است.

 

سوالات متداول

1 – خرید با پی پال در چه سایت هایی انجام می گردد ؟

انواع خرید با ارز دلار ، یورو و پوند پی پال توسط ایزی پیمنت انجام پذیر است ، همچنین بیش از 109 میلیون سایت و فروشگاه بین المللی که محصولات مجازی و فیزیکی دارند ، از درگاه پی پال پشتیبانی می نمایند و ما می توانیم خرید های شما را به سرعت انجام دهیم .

2 – قیمت ارزی پی پال به چه صورت محاسبه می گردد ؟

قیمت ارز به صورت روزانه از سایت معتبر بن بست ( bonbast.com ) در نظر گرفته می شود .

3 –