خدمات ارزی پی پال Paypal

پی پال دروازه تجارت آنلاین در 125+ کشور جهان

از خرید راحت و آسان از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی جهان تا دریافت مبلغ خدمات فریلنسری در مارکت خارجی با یک اکانت پی پال به راحتی صورت می گیرد

paypal logo

Paypal Account

افتتاح حساب پی پال Paypal وریفای شده ( امن )

حساب پی پال وریفای شده به صورت امن و تخصصی بر اساس آخرین تغییرات سایت paypal.com افتتاح می گیرد . و با توجه به نیاز کاربران به صورت پرسونال یا شخصی و بیزنس یا تجاری انجام می گردد همچنین هیچ محدودیتی در کشوری که می خواهید اکانت پی پال داشته باشید وجود نخواهد داشت ، هر چند پیشنهاد ما کشورهایی هست که سخت گیری های کمتری بر روی اونها اعمال می گردد تا بتوانید استفاده آسوده تری را تجربه نمایید .

شروع قیمت از 2.5 میلیون تومان

Buy With Paypal

خرید با پی پال / پرداخت با پی پال Paypal

پرداخت و خرید با پی پال در بسیاری از سایت و فروشگاه های اینترنتی معتبر دنیا که کالا یا خدمات ارزشمندی به کاربران تخصیص می دهند مورد استفاده قرار می گیرد ، برای متخصصین در حوزه وب ، گیمر ها  و بسیاری دیگر پرداخت در سایت های خارجی امری ضروری است . مواردی چون خرید لایسنس های قانونی انواع نرم افزار ، شارژ پنل دامنه و پرداخت فاکتور دیتاسنتر ، خرید هاستینگ از معتبر ترین سایت ها ، خرید قالب و افزونه از سایت های مرجع و …

بدون کارمزد !

Paypal To Toman

نقد کردن درآمد ارزی پی پال Paypal

بسیاری از کاربران ایرانی در سایت های خارجی مشغول کار و فعالیت تجاری تخصصی هستند ، یا برخی از بازی ها یا اپلیکیشن های معتبر وجود دارند که درآمد کاربران خود را به یک اکانت وریفای شده و معتبر Paypal واریز می نمایند ، برای نقد درآمد پی پال می توانید بر روی ایزی پیمنت حساب نمایید .

ما در آمد ارزی شما را به سادگی و سهولت با نرخ منصفانه و عالی نقد می نماییم و مبلغ ریالی را بدون دغدغه در حساب بانکی ایرانی خودتان دریافت بفرمایید .

نرخ مناسب مارکت

ایزی پیمنت راهکار پرداخت ارزی بین المللی

چرا ایزی پیمنت را انتخاب نمایید ؟

خدمات پی پال ایزی پیمنت چه ویژگی هایی دارند ؟

تمامی سرویس با کیفیت در سطح جهانی تقدیم می گردد

وریفای کامل و امن

سرور مجازی پی پال

آموزش های رایگان

پشتیبانی 24/7

خدمات ارزی پی پال شامل چه مواردی هستند ؟

به زبان ساده باید گفت که پی پال یا Paypal نوعی کیف پول بسیار امن با قابلیت پرداخت و انتقال پول می باشد آن هم بصورت اینترنتی و از طریق ایمیل که به سادگی می توان در هر جای دنیا با یک حساب پی پال پرداخت های امن و راحت انجام داد . پی پال را میتوان یک حساب بانکی اینترنتی دانست که به وسیله آن به راحتی میتوان پرداخت انجام داد و پول انتقال داد . با افتتاح حساب پی پال شما میتوانید در هر جایی که به اینترنت متصل باشید و با استفاده از اکانت خود برای تمامی افرادی که در پی پال حساب دارند در سراسر جهان پول انتقال دهید .

مشتریانی که به ایزی پیمنت اعتماد نموده اند

سوالات متداول خدمات پی پال

برای استفاده راحت و بدون دغدغه در ایران می بایست یکسری نیازمندی ها را هر کاربر تهیه نماید ، به صورت کلی خدمات پی پال شامل :

  • وریفای کامل حساب پی پال
  • نقد درآمد ارزی پی پال
  • شماره مجازی یا سیم کارت برای پی پال
  • رفع لیمیت پی پال
  • سرور مجازی پی پال
  • فعال سازی api درگاه پی پال برای استفاده در سایت
  • و …